Daar gaan we weer

3 november 2021 Uit Door Hanry

Dachten we in Nederland van de corona beperkingen af te komen is het helaas zo dat we vanaf zaterdag weer worden geadviseerd om 1,5 meter afstand te houden. Mondkapjesplicht weer op meer plaatsen en de Corona QR-code mogelijk op meer plaatsen paraat hebben.

Kerken mogen hun eigen regels bepalen in Nederland. Dus wat zal de PGA in Arnhem-Noord gaan doen? Gaat ook daar de 1,5 meter weer gelden en komt dan daarmee het vooraf aanmelden weer in beeld? Ik weet het momenteel nog niet. Op het moment van schrijven is het dinsdag in de late avond. De nieuwsbrief van de kerk komt meestal op donderdag uit. Zelf mag ik het geluid zondag bedienen in de kerkzaal en voor de Radio en TV uitzending. Mogelijk moet er weer een mondkapje op tijdens het verplaatsen zondag. Maar het is even afwachten wat de kerk gaat beslissen in onze kerkelijke gemeente.

Volgende log is komende woensdag rond 10 uur live.