Werkende schermen in Arnhem-Noord

18 augustus 2021 Uit Door Hanry

In de afgelopen weken is gewerkt aan de werking van de schermen en de verdere uitvoer van de instalatie van de nieuwe apparatuur. Met deze apparatuur zouden Radio en TV uitzendingen nog beter te kunnen gedaan worden en het geluid in de zaal en voor de uitzendingen zou verbeteren. Er is al heel wat verbeterd tot nog toe. De internetsnelheid is nu zodanig dat Radio en TV uitzendingen live kunnen worden uitgezonden via internet. Nog even en dan mag het team wat nu het geluid in de kerk doet, de radio uitzending verzorgd en de TV uitzending in beeld brengt ook ervoor gaan zorgen dat op de schermen het nodige beeld wordt vertoond. Ons team is eigenlijk iets te klein voor al deze prachtige projecten uit te voeren. We proberen er vrijwilligers bij te krijgen. Maar ja, dat is niet eenvoudig. Want eigenlijk heeft iedereen weer een volle agenda. De schermen zijn klaar om in actie te komen. Nu nog mensen die de beelden erop kunnen toveren. 🤔 Afgelopen zondag was het één van die zeldzame zondagen dat ik als kerkganger bij de dienst was. Geen taak voor mij die zondag. Maar ja, er is eigenlijk altijd wel een moment waarop ik mijn handjes toch een beetje laat wapperen. 🤔

Volgende log komende woensdag even na de klok van 10 uur.