Licht in de duisternis

16 januari 2019 Uit Door Hanry

De kerst is al weer even achter ons. Ook de drie koningen zijn weer langs geweest. Daarom is op 10 januari de Kerstboom opgeruimd het is een kunstboom, dus hij kon mooi in onderdelen in zakken worden opgeborgen

Kerstboom, opgeborgen

De boom was verdwenen toen op 13 januari er weer een PKN Kerkdienst was. De dienst was gezamenlijk met de mensen van de Bethlehemkerk en de Opstandingskerk in de Opstandingskerk. In deze dienst was een verklaring van de Protestantse Gemeente Arnhem (PGA) te verkrijgen, waarin onze gemeente duidelijk afstand neemt van de Nashville – verklaring. De verklaring van de PGA is hieronder te lezen.

Verder bleek er een lantaarnpaal te zijn waar de verlichting het niet goed van deed. Deze lantaarnpaal is, voor zover bekend, eigendom van de Opstandingskerk. Op 15 januari werd de lamp vervangen. Er werd een trap bij de paal gezet en onze Technisch beheerder is, met gevaar voor eigen leven, op de ladder geklommen en heeft de lamp vervangen.

Drh. Cees Walda, zoekt het hoger op

Wat een helden die vrijwilligers. 👍🏻👏🏻

Vergeet niet een duimpje te geven hier onder.

Hanry